Staňte se ještě DNES salonem bez chemie, který dbá na zdraví svých zákazníků!

Jsme světově nejvýznamnější výrobce nejčistších barev pro profesionální barvení. Naší vizí je svět, ve kterém kadeřnické salony fungují zcela bez nebezpečných toxinů vznikajících při práci.

“Věřím, že trh profesionálních kadeřnických salonů v České republice si zaslouží organickou a přírodní kosmetiku a barvy, jejichž používání zcela eliminuje zdravotní rizika, jimž jsou kadeřníci při své práci s běžnou kosmetikou vystaveni.”
– Stig Bundgaard, CEO & zakladatel

Pokud máte zájem stát se členem rodiny Natulique, vyplňte prosím formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

NATULIQUE

  Jsem*
  Vaše jméno*
  Název salonu*
  Obchodní adresa
  Město*
  Země*
  Vaše telefonní číslo*
  Váš e-mail*

  Zpráva

  Kdo jsme a na čem nám záleží

  Při práci s běžnou kosmetikou trvá kadeřníkům asi 7 let, než se u nich vyvine nějaká forma alergie – a my si myslíme, že to je neakceptovatelné. Použití zdravějších ingrediencí umožňuje kadeřníkům vyhnout se těmto zdravotním rizikům a pracovat ve zdravějším prostředí.

  NATULIQUE je vlasová kosmetika založená v roce 1998. Zaměřuje se na organickou (bio) vlasovou péči a přírodní profesionální barvy na vlasy. NATULIQUE stále pracuje na vývoji receptur svých produktů tak, aby bylo dosaženo co nejpřírodnějšího procesu profesionálního barvení vlasů bez nutnosti dělat kompromisy v dosažených výsledcích.