0
Let zkušeností a tradice
0
Barevných odstínů
0
Vlasových produktů

Vítejte u společnosti s velkými hodnotami…

S nesmírným potěšením Vám představujeme značku NATULIQUE – přírodní profesionální vlasovou kosmetiku s historií a vášní pro udržitelnost a etickou výrobu produktů. Hluboce zakořeněni v našich skandinávských tradicích, naše společnost se neustále vyvíjí a produkty NATULIQUE jsou nyní dostupné na všech kontinentech světa.

Objevte profesionální dánskou vlasovou kosmetiku…

… a světovým dosahem

   98% přírodních ingrediencí
   Recyklované a recyklovatelné obaly
   Certifikace kvality
   Zodpovědný marketing
   Ekologická a udržitelná výroba

Věříme v ekologicko-holistický přístup

Certifikované BIO ingredience

Přírodní barvy na vlasy

Profesionální vlasová kosmetika

Každý skvělý účes potřebuje:

tvar, styl, barvu
a přírodní ingredience

K čemu jsou vám krásné vlasy, když představují riziko pro vaše zdraví ?

Historie zakladatelů NATULIQUE sahá k dlouhodobým, problematickým výzvám jako jsou – alergie, podráždění, astmata a jiné zdravotní problémy. Konfrontováni s těmito problémy v rodinném kruhu či mezi přáteli, zakladatelé NATULIQUE si uvědomili, že existuje přímé spojení mezi zdravotními problémy a toxiny, škodlivými chemikáliemi a pesticidy, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů.

Uvědomění, že trh s důvěryhodnými, přírodními a organickýmy kosmetickými produkty byl nesmírně limitovaný, zakladatalé se rozhodli pro důlěžitou misi – přinést bezpečnější a čistší kosmetiku na trh, který zoufale potřeboval změnu.

V NATULIQUE máme velikou výhodu před ostatními výrobci – vyvinuli jsme vysoce efektivní přírodní a organické produkty, v bezpečném a zodpovědném prostředí. Dánsko má historicky důležitou pozici v ochraně životního prostředí – bylo první světovou zemí, které uzákonilo zákon o ochraně životního prostředí.

za každým
skvělým účesem
se skrývá
skvělý kadeřník

skvělý kadeřník
potřebuje skvělé ingredience

V NATULIQUE pracujeme s největšími světovými kadeřníky a majiteli salonů. Jsou to umělci NATULIQUE. Báječná práce přirozeně vyžaduje báječné produkty, což je jádro celého našeho konceptu. NATULIQUE dodává kadeřníkům a salonům produkty nejvyšší kvality, které potřebují, aby podpořili svůj vlastní úspěch a zároveň odvedli dokonalou práci.

za každou
skvělou barvou
se skrývá
skvělý kolorista

NATULIQUE – Profesionální vlasová kosmetika

Jedna věc je vytvoření skvělých barev. Další věc je aplikace těchto skvělých barev. NATULIQUE blízce spolupracuje s koloristy z celého světa aby zajistilo, že NATULIQUE barvy budou mnohem víc než jen barvy – barvy, které budou vyžadovány všemi skvělými, profesionálními kadeřníky!
Abychom si udrželi blízké vztahy s naší mezinárodní síťí koloristů, pořádáme tréninky a workshopy. Chceme tím zajistit, že naši koloristi budou experti v oboru, ale také proto, abychom mohli naslouchat potřebám a požadavkům našich klientů a abychom zajistili, že naše produkty budou udávat směr, kterým se celý obor vlasové kosmetiky bude ubírat.

TRÉNINK

V závislosti na vašem umístění, NATULIQUE partner zajistí návštěvu profesionála ve vašem salonu, který bude vaše stylisty a koloristy vždy informovat a proškolovat o nejnovějších technikách a inovacích z laboratoří NATULIQUE.

VZDĚLÁVÁNÍ

NATULIQUE zajišťuje pro své klienty širokou škálu technických manuálů, vzorníků barev a informativních webových stránek se specifickými detaily jednotlivých produktů. Kde je to možné, naše produkty doprovází popisky v několika jazycích.

WORKSHOPY

Zastoupení NATULIQUE pravidelně pořádá workshopy po celém světě, aby klienti byli neustále informovaní o novinkách značky a tím jím umožnilo lepší prezentaci produktů.
.

360 BIOCERT

čisté ingredience z přírody!

My v NATULIQUE víme, že je důležité držet si naši jedinečnou, holistickou vizi. Proto se držíme standardu 360 BIOCERT, který klade nejvyšší požadavky na produkty v kosmetickém oboru, a proto u takto označených výrobků garantuje jejich čistotu a nezávadnost při výrobě vzhledem k životnímu prostředí, dále jejich čistě organický původ a ekologickou kvalitu. To znamená, že všechny ingredience použité v produktech NATULIQUE jsou pod přísnou kontrolou.

Standard 360 BIOCERT ORGANIC garantuje, že minimálně 95% složek musí pocházet z přírodních zdrojů. Dále zaručuje, že všechny výrobky jsou bez parabenů a GMO (geneticky modifikovaných surovin), neobsahující žádné syntetické konzervanty nebo microbeads (mikroskopické úlomky plastů), musí být biologicky rozložitelné a recyklovatelné.  Esenciální oleje v nich použité musí být destilovány parou a všechny rostlinné oleje musí být lisovány za studena. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a při jejich výrobě se nikdy nepoužívá tzv. moderní otroctví (práce dětí nebo vykořisťování zaměstnanců).

bio_cert_logo

jediná kompletní
BIO CERTIFIKOVANÁ
PROFESIONÁLNÍ
vlasová kosmetika na světě

ZELENÝ
ZELENĚJŠÍ
NEJZELENĚJŠÍ

Jsme velmi pyšní na to, že dodáváme našim klientům skvělé produkty, které obsahují BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, abychom zajistili “zelenější” budoucnost pro všechny.

JEDNODUŠE PROTO, ŽE NÁM TO NENÍ JEDNO.

NATULIQUE používá ekologická řešení při výrobě, balení a tvorbě marketingových materiálů. Naše výroba využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu marketingových materiálů a balení výrobků. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů a pro pohon aerorosolových výrobků používáme plyn 100% vyrobený z biomasy, který je zcela ekologický a odbouratelný. Zkrátka bereme naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí velmi vážně.