” Je to přírodní – tak to nebude fungovat.”

Přesně tuto frázi má zafixovanou většina profesionálů v kadeřnickém oboru. Při slově “přírodní” si představuje alternativní způsoby kadeřnické práce, nikoliv vlasovou kosmetiku, která splňuje ty nejnáročnější požadavky vlasových umělců.

Je pravidlem, že dobré věci dorazí do Česka ze zahraničí s několika ročním zpožděním. Momentální trend ve vlasové kosmetice je jít přírodní cestou. S kosmetikou, která nepoškozuje zdraví klienta ani kadeřníka. Většina nově otevíraných zahraničních salonů je dnes čistě BIO či ORGANIC.

Luxus v této podobě, který nyní už v ČR registrují náročnější zákazníci, musí splňovat spoustu požadavků. Barvy musí být bez amoniaku – při práci s takovou barvou už nikdy nebudete mít podrážděnou sliznici a dýchací potíže. Zapomeňte i na další kontroverzní látky jako např. parabeny, resorcinol, PPD, silikony a jiné složky, které nemají v moderní vlasové kosmetice co dělat.

Myslíte si, že to nemůže fungovat? Může! Perfektní krytí šedin, bezkonkurenční lesk a stabilita barvy společně s tím, že toho všeho docílíte přírodní kosmetikou, z vás udělá ještě žádanějšího kadeřníka s velkou konkurenční výhodou před ostatními.

Tak na co ještě čekáte?

Začněte pracovat s přírodní kosmetikou ještě dnes! Staňte se členem naší rodiny a pomozte tak změnit svět k lepšímu.